1 2 3 4

SAMSUNG SCX4729FD YAZICI TARAYICI FOTOKOPI FAKS


  Fiyat:575 TL


  Ürün Özellikleri
  Ürün Fonksiyonu : Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks
  Yazıcı Baskı Teknolojisi : Siyah Beyaz Lazer
  Yazıcı Siyah Baskı Hızı (ppm) : 28 ppm'ye kadar
  Yazıcı Renkli Baskı Hızı (ppm) : Yok
  Yazıcı Baskı Çözünürlük Siyah Beyaz (DPI) : 1200 x 1200 dpi'ye kadar etkili çıktı Kopyalama çözünürlüğü
  Yazıcı Baskı Çözünürlük Renkli (DPI) : Yok
  Yazıcı Dilleri : TWAIN, WIA
  Çift Taraflı Baskı Özelliği : Otomatik
  Kağıt Kapasitesi (STD/ MAX) : 250 sayfalık Kaset, 1 sayfalık Manuel Tepsi Giriş Kapasitesi
  Standart Arabirim : Yüksek Hızlı USB 2.0, ethernet 10/100 Base TX arayüzleri
  Tarayıcı Tipi : Renkli CIS Tarayıcı
  Tarayıcı Boyutu : A4
  Tarayıcı Çözünürlüğü (OPTIK/MAX) : Tarama Çözünürlüğü (Optik) 1 200 x 1 200 dpi'ye kadar
  Tarayıcı Renk Derinliği : Var
  Kopyalama Hızı Siyah Beyaz (CPM) : 28 ppm'ye kadar
  Kopyalama Hızı Renkli (CPM) : Yok
  Kopyalama Çözünürlüğü : 1200 x 1200 dpi'ye kadar etkili çıktı Kopyalama çözünürlüğü
  Otomatik Döküman Besleme : Yok
  Küçültme Büyültme : Yok
  Faks Hızı : 33,6 Kbps Modem Hızı
  Faks Hızlı Arama : Var
  Baskı Kapasitesi (AYLIK) :
  Desteklediği İşletim Sistemleri : Windows 2000/ Server 2003/ Server 2008/ XP/ Vista/7 Mac OS X Sürüm 10.4.9-10.7.x
  Ağırlık / Boyut : 10,3 kg (22,7 lb) Ağırlık 406 x 338 x 384 mm (15.9 inç x 13.3 inç x 15.1 inç) mm Boyut
  Açıklama : Samsung’un yeşil bir geleceği sahiplenme çabasının kanıtı, yeni Tek Tuşla Eco Düğmesi. Bu özellik temelde çevre dostu olmayı tasarlar. Yazıcı ayarlarını otomatik olarak en çevre dostu yazdırmaya geçecek şekilde ayarlar. Toner Tasarruf Modu’ndan Çift Yönlü Yazdırma’ya kadar, profesyonel sonuçlar üretirken en düşük sarfiyatı garantiler. Kağıt kullanımında %75, enerjide %50 ve karbon emisyonunda %89 tasarruf sağlar.

  Kağıt tasarrufu, özellikle çok sayıda yazıcı kullanılan kalabalık ofislerde zorlu bir görev olabilir. Bu nedenle Samsung’un dahili Çift Yön özelliği modern çalışma ortamları için idealdir. Her iki tarafa da yazdırarak kağıt kullanımını toplamda %50 oranında azaltır. İşletme maliyetleri ve ofis verimliliği için inanılmaz bir değer, ayrıca çevre dostu.

  Yazıcı ayarlarıyla uğraşırken tahmin yürütmenize gerek yok. Samsung Easy Eco Driver ile ofisiniz için ideal olanı bulmak üzere bir dizi yazıcı ayarını test edebilirsiniz. Tüm çalışma ortamları farklı olduğu için gerçek bir çevre dostu ofis yaratırken inanılmaz etkili olabilir. Kullanılan CO², elektrik ve kağıt yüzdesini göstererek özel iş hedeflerinizi karşılaması için yazıcı ayarlarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Maliyetleri kısmaktan enerji sarfını azaltmaya kadar, Easy Eco Driver baskı işleminizi optimize etmeye hazır.

  4’ü 1 arada, çok yönlü Samsung SCX-4729FD yazıcı iş akışını düzenler ve ofis baskı işlemlerinin olabildiğince verimli olmasını garantiler. SCX-4729FD baskı, fotokopi, tarama ve faks özellikleriyle esneklik sunar, daha az engelle çalışmanıza imkan verir. Kimlik Kopyası, Klon kopya, E-postaya tarama ve kullanışlı PC faks işlevselliği gibi bir dizi yenilikçi özellik iş gücünüzün modern iş dünyasında başarılı olması için gereken işlevselliği garantiler.

  Yavaş baskı işlemleriyle yetinmeyin. 533MHz işlemci ve 64MB bellek ile desteklenen Samsung’un dakikada 28 sayfalık hızlı baskı özelliğiyle yazıcı etrafında oyalandığınız süreyi en aza indirebilirsiniz. Gelişmiş yazıcı performansı iş akışlarını düzenler, çalışanlar ve işletmelerin tam potansiyellerine ulaşmalarına imkan verir.

  Samsung yazdırma teknolojisi ile farkı sadece görmekle kalmayıp duyarsınız. Kendi grubunda en sessiz yazıcı olan Samsung SCX-4729FD dakikada 28 sayfalık hızlı baskıyı 50 dBA değerini aşmadan sağlar. Ultra sessiz çalışma, bir sorun haline gelebilen dikkat dağıtıcı öğeleri ortadan kaldırır ve daha iyi bir çalışma ortamı sağlamaya yardımcı olur.


  Güvenilir toz tutmayan tasarımıyla yazıcı ve çıktılarınızı koruyun. Yenilikçi tasarım, toz tutmayan kapak, dahili bir kaset ve kullanışlı aşağı / yukarı eğilebilen bir OP paneline sahiptir. Toz kirliliğini önleyerek sadece kağıtların baskıdan önce tozlanmasını engellemez iç mekaniğinin de zarar görmesini engeller. Bu akıllı tasarım, kullanım kolaylığı sağlarken güvenilir ve profesyonel baskılar sunar.

  Garanti : 2 Yıl Samsung Türkiye Servis Merkezinde